تصویر آلت

درباره ما

  /  درباره ما
a

خوش آمد

ضمن تقدیر و تشکر از شما بازدید کننده محترم به اطلاع می رساند:
سایت هتل جو با هدف معرفی فرصتهای خرید وفروش هتل ،هتل آپارتمان،تاسیسات گردشگری وهمچنین فرصتهای سرمایه گذاری در این حوزه، طراحی شده است و همان طور که از اسم هتل جو مشخص است این سایت مجله اینترنتی درحوزه تاسیسات گردشگری در کل ایران حتی جهان می باشد. تیم هتل جو متشکل از مجموعه متخصصین،مهندسین،کارشناسان خبره ورسمی در حوزه گردشگری می باشد. تیمی قوی برای ایجاد امکانات لازم برای بهبود خدمات دهی آماده ارائه نظرات و پیشنهادات شما هموطن و بازدیدکننده محترم می باشد

وب سایت هتل جو ( شرکت هتلداری رنگین سپهرهشتم ) یک سایت آگهی و جستجو هوشمند خرید،فروش وگارانتی در حوزه هتل،هتل آپارتمان وتاسیسات واماکن گردشگری می باشد.. تمام آژانس‌‌های معاملات املاک ( بنگاه های معاملات ملکی ) و مالکین شخصی ( کاربران عادی ) که قصد فروش، رهن و یا اجاره در این حوزه  دارند می‌توانند به صورت رایگان اطلاعات فایل های خود را مانند آگهی فروش، رهن و یا اجاره منتشر کنند. از مزیت‌های وب سایت جستجو هتل جو میتوان به این مورد نیز اشاره کرد که با استفاده از فناوری نوین و بستر اینترنت مالکان و خریداران بدون اتلاف وقت تقاضای خود را آگهی کنن وتمام واسطه هاودلال هایی که باعث ازرونق افتادن این صنعت می باشند،به دید فعالین این صنعت برسانند. علاوه بر جستجو ( خرید، فروش، رهن و اجاره ) کاربران می توانند  به اطلاعات تمام آژانس‌هاوکارگزاران  معاملاتی ( بنگاه‌های معاملاتی املاک ) در سراسر ایران دسترسی داشته باشند. به دلیل آنلاین بودن خدمات، وب سایت هتل جو محدودیتی در ارائه خدمات در سراسر ایران ندارد ولی در فاز اول فقط در مشهد شروع به سرویس دهی کرده است و در فازهای بعدی تمام شهرهای ایران را در پوشش خود قرار خواهد داد. دفتر مرکزی هتل جو واقع در منطقه کوهسنگی مشهد می‌باشد ولی به دلیل آنلاین بودن خدمات، دایره مشتریان هتل جو، در سراسر ایران خواهد بود.

لازم به ذکر است وب سایت هتل جو درحوزه فرصتهای سرمایه گزاری نیز فعالیت خواهد کرد وتمام فرصتهای مجود دراین این صنعت را با تهیه بیزینس پلن (طرح توجیهی) توسط مهندسین وخبرگان صنعت گردشکری ،به اطلاع تمام کاربران خواهد رساند.

حضور کارشناسان وخبرگان این صنعت دروب سایت هتل جو میتواند فرصتی بسیار ارزشمند برای ما وفعالین حوزه گردشگری باشد.

a
دیدگاه ما. احساس ما برای پیشنهادات خوب.

پیام مدیر 

با نام خداوند قادر و متعال که هر آنچه داریم در سایه لطف بیکران اوست . پروردگاری که برکت را با تلاش و کوشش و حرکت همراه نموده است .قادر متعالی که برای کسب رضای او خدمت به بندگانش نشانه است .آنچه که بیش از هر چیزی بر خود تکلیف میدانیم ایجاد تعامل مثبت با مخاطبین و جامعه مان میباشد و از این روست که توجه جدی به حقوق و خواسته های مخاطبین و رعایت حقوق آنان که در حقیقت تنها راه توسعه و تداوم فعالیت های کارآفرینانه و صنعتی است را داشته و همواره تلاش نموده ایم رضایت درونی مخاطبین پشتوانه فعالیت های خویش قرار دهیم .امید که همواره به نیکی یاد شویم و همواره سربلند در پیشگاه خداوند متعال و مخاطبین گرامی باشیم.

……

تیم حرفه ای ما

....

a
مهرداد
مدیر دفتر
رضا
مدیر فروش
لیلا
مدیر عامل
a
مرتضی
اپراتور
آرزو
اپراتور

بالاتر از جمعیت

....

a
فراتر از فروش

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a
به نتایج اختصاص داده شده است

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a
راه حل های آسان ساخته شده است

؟؟؟؟؟؟؟؟؟